Canon Ultimax

Багатофункціональна система Canon Ultimax від Canon Medical Systems дозволяє представникам медичних установ виконувати складні процедури в межах приміщення з унікально високою діагностичною точністю.

Сфери застосування

Система Canon максимізує клінічну гнучкість, забезпечуючи проведення досліджень у наступних сферах:

 • рутинна рентгенографія;
 • урологія;
 • ортопедія;
 • дослідження шлунка;
 • лабораторна ангіографія.

Canon Ultimax із технологією підсилювача зображення і CCD-камерами вже добре зарекомендувала себе, як першокласна багатофункціональна цифрова система обробки зображень. Додавання технології DynaDirect FPD з її винятковою продуктивністю у високій роздільній здатності зробили її найдосконалішою системою обробки зображень.

Canon Ultimax

Особливості застосування

Клінічні приклади Ultimax-i мають великий плоскопанельний детектор, поряд із іншими функціями управління дозою випромінювання. Вони можуть допомогти лікарям обмежити повторне опромінення, щоб забезпечити безпечні та ефективні обстеження.

Будучи єдиною системою в галузі багатоцільових апаратів із похилим важелем, Canon Ultimax від Canon Medical Systems має інтуїтивно зрозумілі комплектні пульти місцевого та дистанційного керування, а також можливість установки трубки над або під пацієнтом. Це значно спрощує процедуру обстеження для лікарів, робить її більш зручною та безпечною для пацієнтів.

Поєднання інноваційних технологій Toshiba в одній системі - це втілення технологічної мрії, яка вимагала виняткової продуманості, дизайну і дослідних розробок. Вони мають безліч переваг і включають у себе поліпшену широту експозиції, покращений дозвіл зображення, нульове спотворення зображення, економію місця і зменшення дози рентгенівського випромінювання.

Комбінація плоскопанельного детектора в Canon Ultimax забезпечує велике поле зображення для широкого спектру досліджень. Нові технології візуалізації поліпшують процес візуалізації при рентгеноскопії, що має вирішальне значення в багатьох дослідженнях. Ця система дозволяє виконувати різноспрямовану візуалізацію з великим полем зображення і чудовою якістю зображення.

Унікальність системи

Інноваційний дизайн Canon Ultimax реалізує у багатьох напрямках інтерактивну цифрову систему C-arm, що забезпечує остаточну конфігурацію. Клінічні приклади Ultimax-i допомагають у всіх дослідженнях шлунково-кишкового тракту, інтервенційної радіології та ангіографічних процедур.

Анатомічне покриття апарату з голови до п'ят перевищує 2 метри. Систему відрізняє надзвичайна гнучкість, висока Максимальна швидкість, ергономічна ефективність та максимальна якість зображення.

- Рекомендуем вам также статью "Физиотерапия в лечении туберкулеза"

Оглавление темы "Лечение туберкулеза":
 1. Вакцина БЦЖ в лечении туберкулеза
 2. Активаторы кининовой системы (ДОКСА, андекалин, ультразвук) в лечении туберкулеза
 3. Адаптогены (тималин, глутоксим, левамизол) в лечении туберкулеза
 4. Физиотерапия в лечении туберкулеза
 5. Анаболики, этимизол, инсулин в лечении туберкулеза
 6. Продигиозан, пирогенал, лидаза и тиосульфат в лечении туберкулеза
 7. Типы адаптационной реакции организма при туберкулезе
 8. Типы реактивности организма при туберкулезе
 9. Активационная патогенетическая терапия при туберкулезе
 10. Искусственный пневмоторакс (ИП) при туберкулезе
Все размещенные статьи преследуют образовательную цель и предназначены для лиц имеющих базовые знания в области медицины.
Без консультации лечащего врача нельзя применять на практике любой изложенный в статье факт.
Жалобы и возникшие вопросы просим присылать на адрес statii@dommedika.com
На этот же адрес ждем запросы на координаты авторов статей - быстро их предоставим.